Moravia Containers, a.s.


Fakturační údaje

IČ: 05661986
DIČ: CZ05661986
č.ú: 7310642/0800

 Kaňovice 104, 763 41 Kaňovice, okres Zlín

Kontaktujte nás

E-mail: info@moraviacontainers.cz
Tel: (+420) 576 779 111

Datová schránka číslo: 2p3825j

Informace

„Výpis z obchodního rejstříku vedený krajským soudem
v Brně oddíl B, spisová značka 7735.“

Kde nás najdete

Divize CONTIMADE, Kaňovice 104, 763 41 Kaňovice
Divize IMECON Containers, č.p. 387, 763 18 Trnava
Divize PEGAS Container, Výpusta 599, 763 11 Želechovice n. D.
Divize STEELMART, č.p. 411, 687 03 Huštěnovice

Vedení společnosti


Tomáš Flajsar

Člen představenstva, CEO
flajsar@moraviacontainers.cz

Richard Cuřín

Výrobní ředitel
curin@moraviacontainers.cz

Lubor Prchlík

Obchodní ředitel
prchlik@moraviacontainers.cz

Martin Myslík

Obchodně technický ředitel
myslik@moraviacontainers.cz

Marek Machala

Finanční ředitel
machala@moraviacontainers.cz

Zbyněk Opletal

Integrační ředitel
opletal@moraviacontainers.cz

Miroslav Holub

Ředitel kvality a montáže
holub@moraviacontainers.cz

Michal Zapletal

Technický ředitel
zapletal@moraviacontainers.cz

Ladislav Rafaj

Výrobní ředitel CM
rafaj@moraviacontainers.cz

Miroslav Nedbálek

Výrobní ředitel IM
nedbalek@moraviacontainers.cz

Jaroslav Zich

Výrobní ředitel PG
zich@moraviacontainers.cz

Tomáš Beňo

Ředitel kovovýroby
beno@moraviacontainers.cz

Ludvík Ducháček

Group HR ředitel
duchacek@moraviacontainers.cz

Helena Kohoutková

Personální ředitelka
kohoutkova@moraviacontainers.cz

Ondřej Hekal

IT ředitel
hekal@moraviacontainers.cz

Ostatní


Obchodní oddělení

Podpora prodeje
info@moraviacontainers.cz

Finanční oddělení

Účtárna
finance@moraviacontainers.cz

Personální oddělení

Nábor zaměstnanců
kariera@moraviacontainers.cz

Nákupní oddělení

Strategický nákup
sourcing@moraviacontainers.cz

S čím vám můžeme pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem, rádi vám poradíme s výběrem nebo konkrétní možností řešení.

Moravia Containers, a.s.

Kde nás najdete:

Navigovat Divize CONTIMADE
č.p. 104, 763 41 Kaňovice
Navigovat Divize IMECON Containers
č.p. 387, 763 18 Trnava
Navigovat Divize PEGAS Container
Výpusta 599, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí
Navigovat Divize STEELMART
č.p. 411, 687 03 Huštěnovice

© 2024 Moravia Containers, a.s. všechna práva vyhrazena .
Výpis z obchodního rejstříku vedený krajským soudem v Brně oddíl B, spisová značka 7735. Datová schránka číslo: 2p3825j